KategorieSortuj według


Statystyki

  • Osób online: 48
  • Linków: 187
  • Kategorii: 52
  • Komentarzy: 46
  • Użytkowników: 36481

Najaktywniejsi


Polecane strony
Regulamin portalu Wiejski-Tuning.pl

§1 Wiejski-Tuning.pl jest portalem tworzonym z aktywnym udziałem użytkowników. Każdy zarejestrowany użytkownik może dodawać swoje zdjęcia i filmy w serwisie.

§2 Wiejski-Tuning.pl nie ponosi odpowiedzialności za fotografie wysyłane przez swoich użytkowników. Każdy kto dodaje fotografie zaznacza iż jest on pełnoprawnym autorem zdjęć i wyraża zgodę na ich publikację na stronach portalu.

§3 Jeśli zauważysz że zdjęcia umieszczone na stronach portalu są twoją własnością, prosimy o kontakt z administratorami portalu przy użyciu formularza znajdującego się pod odnośnikiem ‘Kontakt’.

§4 Dodane zdjęcia stają się własnością portalu Wiejski-Tuning.pl, który ma prawo do ich publikacji, przetwarzania oraz komentowania.

§5 Zdjęcia umieszczane na stronie podlegają ustawie z dnia 4 lutego 1994r. o ochronie praw autorskich i ich publikacja lub rozpowszechnianie wymaga zgody administratorów portalu Wiejski-Tuning.pl

§6 Dodanie zdjęcia nie jest równoważne z jego publikacją na stronach portalu Wiejski-Tuning.pl. Zdjęcia i komentarze użytkowników poddawane są weryfikacji administratorów. Portal zastrzega sobie prawo do edycji komentarzy do fotografii i filmów zamieszczonych podczas załączania plików.

§7 Komentarze pod fotografiami i filmami podlegają moderacji. Wszelkie opinie zawierające wulgaryzmy, treści obraźliwe i niezgodne z tematem będą niezwłocznie kasowane.

§8 Wiejski-Tuning.pl zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu w dowolnym momencie.
 
Pozdrawiamy
Załoga W-T