KategorieSortuj według


Statystyki

  • Osób online: 11
  • Linków: 187
  • Kategorii: 52
  • Komentarzy: 45
  • Użytkowników: 33192

Najaktywniejsi


Polecane strony
Nazwa Słowacki Kamikaze
Kategoria Skoda

Nawiązanie do japońskich pilotów-samobójców nie jest tutaj przypadkowe. Skromny kokpit jest tu jedyną integralną częścią pojazdu i wielkim sukcesem jest to że Skodzina porusza się jeszcze o własnych kołach. Oszczędności nie pozwoliły zamalować szpachlarskich wypocin, tak samo jak nie pozwoliły na kupno oryginalnych owiewek na tył i m-looków z porządnego supermarketu.

Tym większym dla nas zaskoczeniem jest numer w lewym górnym rogu. Oznacza to że mamy do czynienia z nie byle jakim rajdowcem. Pilot w środku już szykuje się do akcji - niczym japoński frustrat przed ostatnim lotem. Wycieraczka też na baczność i w pełnym stopniu gotowości. My jednak ciemno to vidim... Może całą sprawę rozjaśni nam lampa owadobójcza zamontowana na przedzie? Jesteśmy przekonani że wpis "MI" na blasze rejestracyjnej wcale nie jest tu dziełem przypadku.


Aby ocenić plik lub dodać komentarz musisz być zalogowany !
Jeżeli jeszcze nie posiadasz konta - zarejestruj się teraz.

Wstaw miniaturkę jako link na swoją stronę: Wzbogać swoją stronę i umieść na niej link razem z miniaturką do ulubionych gier, filmów, animacji. Wystarczy, że skopiujesz podany kod i wkleisz na swoją stronę.Link:

dodaj do ulubionych Poleć plik znajomemu
zgłoś duplikat Zgłoś duplikat
zgłoś niedziałajacy link Zgłoś niedziałający link